Wowwo da Kaç Model Araçlar Bulabilirsiniz?

şevki akbulut | 8 Mart 2018 | Genel | 1 yorum

Günümüzde birçok kişi aracını yenileyerek yeni araç almak istiyor. Peki, Wowwo ile araç alımı kolay ve güvenilir mi? Birçoğumuzun aklında yer alan bu soruya Wowwo güvenceli ve garantili hizmetleri ile yanıt veriyor. Wowwo Türkiye’nin köklü kuruluşlarından biri olan Yeşil Holding bünyesi altında hizmet veren senetle ikinci el araç satış noktalarından biridir. Bu nedenle senetle araç almak istediğinizde firmanın sunmuş olduğu araç modellerine bakarak siz de dilediğiniz model ve markayı tercih ederek satın alabilirsiniz.

2014 Model Ve Üzeri Araçları Bulabilirsiniz

Senetle araç almak istediğinizde en güvenilir adreslerden biri olan Wowwo bünyesinde birçok araç modeli yer alırken, 2014 yılının altında firmada araç bulmak mümkün değil. Bu nedenle siz de araç almak istediğinizde bütçenizi belirleyerek güvenle firmanın sunmuş olduğu araç modellerini beğenerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aracınıza kasko yaptırmak istediğinizde tercih ettiğiniz aracın üstüne kasko bedeli eklenerek taksit planı yapılmaktadır. Alıcının isteğine bağlı olmakla birlikte 36 aya varan taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Beğendiğiniz aracın %30 kısmını peşin ödeyerek siz de 2014 yılından daha küçük arabaları satın alarak modern ve konforlu araç sahibi olabilirsiniz.

Wowwo Güvencesi İle Dilediğiniz Aracı Satın Alabilirsiniz

Wowwo ile satılan tüm araçlara Wowwo güvencesi ile satılmaktadır. Bu nedenle araç almak istediğinizde siz de Wowwo farkını yaşayarak istediğiniz aracı tercih edebilir ve satın alabilmektesiniz. Günümüzde birçok kişinin kredi çekmek yerine başvurduğu adreslerden biri olarak kabul edilen Wowwo bu konuda en güvenilir adreslerden biri olarak kabul edilmektedir. Siz de güvenle araç almak için Wowwo farkını yaşamak isterseniz senetle araç satış hizmeti sunulan mağazaları ziyaret edebilirsiniz .

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Coprtying tüm hakları saklıdır.