Türkiye’nin En Büyük Ve Güvenilir İkinci El Senetle Araç Satışı Nerde?

şevki akbulut | 6 Nisan 2018 | Genel | 1 yorum

Günümüzde her yıl yeni araçlar üstün özellikler ve donanımla karşımıza çıkıyor. Bu kapsamda araç sürücülerinin kullanmış oldukları araçlar yıllar geçtikçe eskiyor ve özellikleri çağın gerisinde kalabiliyor. Eğer siz de eskiyen aracınızı daha üst modeli ile yenilemek isterseniz, Türkiye’nin en güvenilir senetle ikinci el araç satış noktalarından biri olarak kabul edilen Wowwo ile dilediğiniz zaman aracınızı yenileme fırsatını yakalayabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir ikinci el araç satış noktalarından biri olarak bilinen Wowwo ile siz de aracınızı yenilerken kredi çekmek zorunda kalmaz ve faizsiz aracınızı kolayca senetle borca girerek yenileyebilirsiniz.

Wowwo Satış Showroom’ları Nerde Var?

Eğer araç almayı planlıyor ve bu kapsamda bütçenize uygun aracı almak için kredi başvurusu yaptıysanız ve krediniz farklı nedenlere bağlı olarak onay almıyorsa, hayalleriniz yarım kalmasın. Wowwo ile siz de dilediğiniz aracı sadece senetle borca girerek, peşinat olarak en az %30 kısmını ödeyerek 36 ay taksitle dilediğiniz aracı alma şansını yakalayabilirsiniz.

İstanbul başta olmak üzere İzmir, Ankara ve Antalya da satış noktaları bulunan Wowwo, kısa sürede büyüyen araç kapasitesi ile tüm Türkiye geneline hitap ediyor. Güvenilir araç satış hizmeti sunan Wowwo aynı zamanda bir yıl boyunca garantili araç satış hizmeti vererek aracınızın tüm arıza ve bakımlarını ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir. Siz de Avrupa ve dünya da örnek model olarak gösterilen Wowwo garantisi ile dilediğiniz aracı satış noktalarına gelerek ya da web site üzerinden inceleyerek satın alabilirsiniz.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Coprtying tüm hakları saklıdır.